ToplumDusmani.Net V2

Kültür ve Sanat Portalı

Thursday, Jul 29th

Son Guncelleme09:38:41 AM GMT

Nerdesin: Bilgi ygs dramı


ygs dramı

e-Posta Yazdır

Reklamlar

Tüm öğrencilerin belli başlı hedefleri vardır. Bu hedefleri gerçekleştirebilmeleri için ilk olarak eğitim kurumlarına güven duymaları şarttır. Eğer ki güven duymazsak başarılı olamayız. Bizim bu yol içinde gayret etmemiz gereken unsurlar vardır. Bu unsurlarla birlikte hiyerarşik yapının öğrencilere güven duygusu kazandırmaları gerekirken söz konusu içten bile değil.

Hani derler ya bir öğrenciyi başarıya ulaştıracak yol; ilim, azim, gayret, çalışma hevesidir. Peki ben şimdi soruyorum bu sınava giren öğrencilerin neden hakları yeniliyor. Onlarda Müslüman değil mi? Onlarda Türk evladı değil mi? Peki neden bu kopya söz konusu? Bu gibi konuları aşmamız lazım. Ben umuyorum ki sınava giren öğrenciler büyük bir gayret içinde sene boyu çalışmış kişilerdir. Bazı insanların görüşlerini aldım bu kopya meselesi hakkında ne düşündüklerini sordum, durum içler acısı. Derhal biz Türk toplumu olarak bu yanlışlığın düzeltilmesini bekliyoruz.

Ben kendim bir öğrenci olarak şunu bildirmek isterim. Eğer ki her sene bu olaylara şahit olacaksak biz okumayalım bırakalım da üstekiler kimin hangi mertebeye gelmesini istiyorsa yapsınlar ve ileri demokrasi diyerekten milletin gözünü boyamasınlar.


Cevaplar (0)Add Comment

Cevap yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy