ToplumDusmani.Net V2

Kültür ve Sanat Portalı

Saturday, Mar 28th

Son Guncelleme09:38:41 AM GMT

Nerdesin: Etkinlikler Greenpeace - I Lovve Nuclear


Greenpeace - I Lovve Nuclear

e-Posta Yazdır

Reklamlar

lütfen bu defa erteleme,

sen de radyoaktivist ol 

Seni bir kez daha ilovvenuclear.org sitesinde devam eden nükleer karşıtı internet eylemimize katılmaya ve Greenpeace için Radyoaktivist olmaya .

 Çünkü Danıştay kararı ile bir kez daha nükleer santral ihalesine iptal yolu göründü. Ancak bu yeterli değil. Hükümet nükleer enerji nedeniyle ülkemize yeterince vakit kaybettirdiğini anlayıp bu akıldışı plandan vazgeçtiğini açıklayana kadar kampanyaya devam ediyoruz.

Nükleere Hayır

 

Şimdi Harekete Geçin


Cevaplar (5)Add Comment
Zeus

Şimdi Harekete Geç..


yazar Administrator, Kasım 16, 2009
Türkiye 60 yıldır eskimiş nükleer teknolojiden medet ummaya devam ediyor. Her yeni hükümet bu soğumuş yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyor. Görünen o ki bu masal böyle devam edip gidecek. Eğer biz durdurmazsak…

Şimdi 1 milyon kişi biraraya gelerek bu masalı bitirmenin ve nükleer ile yaşamak istemediğimizi göstermenin zamanı geldi. Bir milyon kişiden biri de sen ol.

Şimdi harekete geçmek için tıkla:
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition
beste

Yeni Çernobiller Olmasın


yazar beste, Kasım 17, 2009
Çernobil faciasını hatırlamayan yoktur sanırım. zaten o dönemde yaşamaya gerek izleri hala içimizde hergün birer birer öldürüyor. Karadenizdeki kanserden genç yaşta ölümler başka türlü nasıl açıklanabilir ve sevgili Kazım Koyuncu..

Greenpeace Çernobil felaketinin yıl dönümü olan 26 Nisan tarihine kadar 1 milyon radyoaktivisti biraraya getirmeyi hedefliyor lütfen bizde destek verelim.
Zeus

Nükleer ile Yaşamaya Hazırmısın


yazar Administrator, Kasım 28, 2009
Nükleer ile Yaşamaya Hazırmısın
0

Neden?


yazar Gökhan, Mart 09, 2010
Siz Radyoaktivist'ler istediğiniz tam olarak ne? Ben bunun yanıtını bulamıyorum.Türkiyede Hiçbir zaman Nükleer Santral Kurulmasın mı? (Çernobil gibi olaylar olur, bölge Radyo aktif maddelere maruz kalır... gibi nedenden dolayı mı?) Yoksa Eski tip reaktörlerin Türkiye topraklarında bulunmasını istemediğinizden dolayı mı?
Lütfen Biriniz cevap verin....
beste

Radyoaktivist


yazar beste, Mart 09, 2010
Sanıyorum siz dünyanın son yıllarda yaşadığı sorunların ve nedenlerinin farkında değilsiniz. Çevre kirliği, küresel ısınma, dünyanın yapısal bozulmaları ve doğal sonuçları olarak canlılığın etkilenmesi canlıların soylarının tükenmeye başlamaları vs vs. Sanıyorum yazmaya kalkarsak bir kütüphane dolusu neden çıkar.
Ve siz çernobili yakından hisseden bir ülkenin kandırılmış bireyleri olarak karadenizde meydana gelen gen yaşta kanser ölümleri ki çok bilinen bir örneği olarak sevgili Kazımı hatırlamanız gerekiyor. Ve nükleer santrallere karşı olmak için siz daha neyi bekliyorsunuz. Ailenizden birilerinin mi ölmesini. Dünyanın artık tamamen kendini onaramaz hale gelmesini mi neyi bekliyorsunuz ? Daha doğaya uygun enerji kaynakları var iken neden dünyamızı yokedelim. Birilerinin ceplerini bir başkasının canı pahasına dolsun diye mi??
Asıl siz açıklayın neden radyoaktivist değilsiniz. !!?

Cevap yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy