ToplumDusmani.Net V2

Kültür ve Sanat Portalı

Thursday, Jun 04th

Son Guncelleme09:38:41 AM GMT

Nerdesin: Sinema "Sherlock Holmes" Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor!


"Sherlock Holmes" Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor!

e-Posta Yazdır

Reklamlar
 Arthur Conan Doyle imzalı dünyaca ünlü hayali dedektif karakteri Sherlock Holmes'un yeni beyazperde uyarlaması, gelecek yılın Ocak ayında vizyona girecek.

Yeni filmde, Sherlock Holmes ve cesur ortağı Watson en son maceralarına atılacak. Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi silah olarak kullanan Holmes, bu macerasında ülkesini yok edebilecek ölümcül bir komployu aydınlatmak için yeni bir düşmanla savaşacak.

Robert Downey Jr'ın efsanevi dedektif Sherlock Holmes'ü daha önce hiç yapılmamış bir şekilde canlandıracağı filmde, Jude Law, doktor ve bir savaş gazisi olan Holmes'ün güvenilir çalışma arkadaşı Watson rolünde yer alacak.

Holmes'u alt eden ilk ve tek kadın olan ve dedektifle halen çalkantılı bir ilişki sürdüren Irene Adler rolünü Rachel McAdams'ın üstleneceği filmde, Mark Strong, gizemli yeni düşman Blackwood rolünü oynayacak. Kelly Reilly ise Watson'ın ilgilendiği Mary rolünde izleyici karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini Guy Ritchie'in üstlendiği film, Aralık ayından itibaren Warner Bros Pictures tarafından tüm dünyada gösterime sunulacak. Film, Türkiye'de Ocak 2010'da vizyona girecek.

Cevaplar (0)Add Comment

Cevap yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy