ToplumDusmani.Net V2

Kültür ve Sanat Portalı

Tuesday, Jun 02nd

Son Guncelleme09:38:41 AM GMT

Nerdesin: Sizin Yazılarınız Dünya bir Kültür ve Tarih Topudur


Dünya bir Kültür ve Tarih Topudur

e-Posta Yazdır

Reklamlar

 

Kültür Turları - Esen AkyüzÜzerinde yaşadığımız dünya gezegeni, yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklarca işlenmiş kocaman bir kültür topudur. Her kara parçasının özgün doğasının ve insan ırkının zaman içinde yarattığı farklı kültürler, zaman yolculuğu boyunca çeşitli eserler olarak kendini belli ederler. Mimari eserler, hatta şehirlerin tamamı kültürün en değerli elemanlarını oluştururlar. www.kulturturlarionline.com, insanoğlunun bu yolculuk sırasında uğradığı durakları anlatma derdiyle yola çıkmış bir internet sitesidir.

Dünyayı anlamlandırmak, anlamak insanı varlık sırlarına erdirecek kadar önem arzeden bir mesele olarak karşımızda duruyor. Bunun en iyi yollarından biri de tarihi ve dünya kültürlerini anlamlandırmaktan geçiyor. “Çok okuyan mı daha çok bilir, yoksa daha çok gezen mi?” diye kült bir soru vardır, bilenler bilirler. Kulturturlarionline.com bir Kültür Turları sitesi olarak, en azından gezemeyenlere dünyayı tanıtma amacına sahiptir. Kültürel merkezler, görülmesi gereken mekanlar, oralara götüren kültür turları, tarihi ören yerlerinin bilinen ya da bilinmeyen sırları üzerine bilgiler sunan kulturturlarionline.com bireysel bir sitedir ve hiçbir ticari amaç taşımaz.

Esen Akyüz

Machu Picchu Antik Kenti


Cevaplar (1)Add Comment
erdal

...


yazar erdal, Nisan 23, 2013
insan nasıl insan oldu kitabını önerebilirim arkadaşlara bu konuda ufkumuzu genişletecek ve nerden nereye gelebidiğimiz anlatabilecek bir kitap...

Cevap yaz
daha küçük | daha büyük

security code
Lütfen görüntülenen karakterleri yazınız


busy